Harbi Gazete

Akhisarspor MKE Ankaragücü Aytemiz Alanyaspor Antalyaspor İstanbul Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Erzurum BB Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Göztepe Kasımpaşa Kayserispor Atiker Konyaspor Trabzonspor Demir Grup Sivasspor Yeni Malatyaspor

UEFA Avrupa Ligi’nde ikinci hafta heyecanı başlıyor

UEFA Avrupa Ligi 2018-2019 sezonu grup aşamasının ikinci haftasında yarın 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak.

UEFA Avrupa Ligi’nde ikinci hafta heyecanı başlıyor
288
03 Ekim 2018 - 10:40

UEFA Avrupa Ligi 2018-2019 sezonu grup aşamasının ikinci haftasında yarın 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, Türkiye’yi temsil eden takımlardan Fenerbahçe, D Grubu’nda Slovakya’nın Spartak Trnava takımını yarın 19.55’de Ülker Stadı’nda ağırlayacak.

Beşiktaş ise I Grubu’nda İsveç ekibi Malmö’ye yarın TSİ 22.00’de konuk olacak.

Akhisarspor da J Grubu’nda Belçika temsilcisi Standard Liege ile yarın TSİ 22.00’de deplasmanda karşılaşacak.

Ligde ikinci hafta maçlarının programı şöyle:

17.50 Astana (Kazakistan) – Rennes (Fransa)

19.55 Zürih (İsviçre) – Ludogorets (Bulgaristan)

19.55 Bayer Leverkusen (Almanya) – AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)

19.55 Salzburg (Avusturya) – Celtic (İskoçya)

19.55 Rosenborg (Norveç) – Leipzig (Almanya)

19.55 Zenit (Rusya) – Slavia Prag (Çekya)

19.55 Bordeaux (Fransa) – Kopenhag (Danimarka)

19.55 Anderlecht (Belçika) – Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

19.55 Fenerbahçe – Spartak Trnava (Slovakya)

19.55 Karabağ (Azerbaycan) – Arsenal (İngiltere)

19.55 Vorskla Poltava (Ukrayna) – Sporting Lizbon (Portekiz)

19.55 Milan (İtalya) – Olympiakos (Yunanistan)

19.55 Real Betis (İspanya) – Dudelange (Lüksemburg)

22.00 Glasgow Rangers (İskoçya) – Rapid Wien (Avusturya)

22.00 Spartak Moskova (Rusya) – Villarreal (İspanya)

22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) – Lazio (İtalya)

22.00 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) – Olympique Marsilya (Fransa)

22.00 Sarpsborg (Norveç) – Genk (Belçika)

22.00 Malmö (İsveç) – Beşiktaş

22.00 Standard Liege (Belçika) – Akhisarspor

22.00 Krasnodar (Rusya) – Sevilla (İspanya)

22.00 Jablonec (Çekya) – Dinamo Kiev (Ukrayna)

22.00 Chelsea (İngiltere) – Vidi (Macaristan)

22.00 BATE Borisov (Belarus) – PAOK (Yunanistan)

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Harbi Gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. | Site haritası